256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads

Ashampoo Snap 10.04

Përshkrimi: Capture, ilustruar, dhe të ndajnë përvojën tuaj shikojnë.
Version: 10.04
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows 7/8/10
Botues: Ashampoo
Kufizimet: Gjyq 40-ditor
Licencës: Të lirë të provoni
Çmimi: Free to try (40-day trial); $49.99 to buy (Buy it now)
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 52.87 mb.
File Name: ashampoo_snap_10_10.0.4_sm.exe
Lirimin: 18.07.2015 16:49
Update: 18.02.2018 23:43
Shkarko, 52.87 mb.

Soft4Boost DVD Cloner - Copy DVD / CD, krijojnë DVD disqe për lojtarët DVD, shkruani të dhënat në disk. ImElfin Total Media Converter - Rip DVD disqe, kthyer videot në formate të ndryshme, Burn asnjë video në Blu-ray / DVD disqe. Video kopje. Win Keylogger Free - Identifikohu gjitha tasteve shtypen në tastierë dhe për të dërguar shkrimet në e-mail tuaj fshehurazi. Burn4Free DVD Burning - Burn dhe kopje të CD, DVD dhe Blu-ray disqet. HammerHead Rhythm Station - Copy your CD or DVD collection to blank discs or to ISO files. Sothink Media Toolkit - Copy dhe mbështetur DVD dhe Blu-ray disqet dhe fotografi ISO. X-Copy Professional - Bëni kopje rezervë të disqe tuaj të vlefshme origjinale. PDF Password Remover - Copy disk to disk or create disk-image files for backup or duplication purposes. WinEdt (64-bit) - Edit dhe për të krijuar dokumente latex në PC tuaj.


Contacts