256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
Mjete Zhvilluesish > Përbërësit dhe Bibliotekat

BCGControlBar Professional Edition 25.0

Përshkrimi: Krijo aplikimet me opsione customization dhe kontrollet e profesionale GUI.
Version: 25.0
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows 98/NT/2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7/8
Botues: BCGSoft
Kufizimet: Gjyq 30-ditor
Licencës: Të lirë të provoni
Çmimi: Free to try (30-day trial); $799.00 to buy (Buy it now)
Kërkesat: Microsoft Visual C++6.0, VS.NET, VS.NET 2003, Visual Studio 2005/2008/2011/2012/2013/15
Madhësia e dokumentit: 133.97 mb.
File Name: BCGControlBarProEvaluation.exe
Lirimin: 19.07.2015 01:28
Update: 19.10.2016 08:36
Shkarko, 133.97 mb.

EditRocket - Ndrysho tekstin në mbi 20 gjuhë të kodit burim. Toad Data Point - Të lidheni me gati çdo burim të të dhënave, nga burimet tradicionale relacionale në burime jo-bazës së të dhënave. Softtote iTunes Recovery - Marrim të dhëna nga iTunes backup të gjitha pajisjet iOS. Free External Hard Drive Data Recovery - Shërohen të dhënave nga pajisjet e magazinimit të jashtëm. Tenorshare iPhone 4 Data Recovery - Shërohen të dhënave nga pajisjet iPhone / iPad / iPod apo iTunes dhe iCloud fotografi rezervë. MEO Encryption Software Free - Retrieve data from password-protected iOS devices, iCloud, Windows Phone, and BlackBerry 10 backups. iPubsoft iPhone Backup Extractor - Recover kontakte, fotografi, SMS, muzikë në pajisjet iOS. Tenorshare iPhone 3GS Data Recovery - Shërohen të dhënave ose fotografi rezervë nga iPhone, iTunes apo backup fotografi iCloud. Access SQL Editor - Edit SQL me theksim i sintaksës, komentet e, dhe auto-formatimin.


Contacts