256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Digital Photo Software
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
Utilities & Sisteme Operative > Transferimi i të dhënave & Sync Software

BlackBerry Desktop Manager 7.1.0 B39

Përshkrimi: Manage lidhjen mes smartphone tuaj BlackBerry dhe postën elektronike, kalendarin, dhe organizator.
Version: 7.1.0 B39
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows XP/Vista/7
Botues: Research In Motion
Licencës: Pa pagesë
Çmimi: Pa pagesë
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 113.86 mb.
File Name: 710_b039_multilanguage.exe
Lirimin: 21.07.2015 18:50
Shkarko, 113.86 mb.

Free Unzip - Unzip ndonjë fotografi format zip shpejt me intuitive interface. Free Easy YouTube to MP3 Downloader - Shkarko dhe convert YouTube Video CD me cilësi të fotografi MP3 muzikë. 4k Video Downloader - Shkarko dhe për të shpëtuar video me cilësi të lartë nga YouTube. LEd - LaTeXEditor - Download and convert high quality videos from YouTube. GOM Player - Luaj video fotografi të formateve të shumta video. Convert YouTube To MP3 - Shkarko YouTube Video dhe konvertimin e tyre në fotografi MP3. Popular YouTube MP3 Downloader - Shkarko audio nga YouTube videos dhe për të shpëtuar atë si fotografi MP3. MP3 Converter - Convert fotografi tuaj MP3 shpejtë dhe të lehtë. Youtube Movie Maker - Bëni, ngarkoni, menaxhuar, dhe për të promovuar YouTube videos.


Contacts