256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads

CopyTrans Drivers Installer 2.041

Përshkrimi: Install iPhone, iPod Touch dhe iPad shoferët pa instaluar iTunes.
Version: 2.041
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10
Botues: WindSolutions
Licencës: Pa pagesë
Çmimi: Pa pagesë
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 8.78 mb.
File Name: CopyTransDriversInstallerv2.041.zip
Lirimin: 18.07.2015 17:25
Update: 16.10.2016 18:49
Shkarko, 8.78 mb.

Screenshots [1] CopyTrans Drivers Installer

AutoHideMouseCursor - Fshih kursorin e miut në qoftë se ajo nuk do të lëvizë. Sony DVD Architect Pro - Disqet autor me kënde të shumta video, titra, gjuhë, dhe karakteristika të veçanta. Stamp Time and Date On Videos Software - Shto një kohë dhe datë ujëra të videos të shumta. Asman SubMaker - Krijo titrat për videot tuaja. Soccer Match Predictor - Edit subtitles and captions for videos. vCard Splitter - Convert një skedar vCard Multi-Contact (të tilla si nga smartphone) të shumta të vetme kontakti vCard fotografi. Subtitle And Video Renamer - Rename videot tuaja dhe titra të lidhura në PC. Titlebee (64-bit) - Edit subtitles and captions for videos. HDHacker Portable - Create and edit subtitles for movies and videos.


Contacts