256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
iTunes dhe iPod Software > iTunes Utilities

CopyTrans TuneSwift 2.503

Përshkrimi: Transferimi, mbështetur, dhe rivendosjen bibliotekën tuaj iTunes.
Version: 2.503
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10
Botues: WindSolutions
Kufizimet: Disa karakteristika me aftësi të kufizuara
Licencës: Të lirë të provoni
Çmimi: Free to try (Some features disabled); $14.99 to buy (Buy it now)
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 10.92 mb.
File Name: CopyTransTuneSwiftv2.503_DLC.zip
Lirimin: 18.07.2015 17:37
Update: 01.11.2016 13:55
Shkarko, 10.92 mb.

Active@ Password Changer - Reset administratori dhe përdoruesit lokale fjalëkalimet. Phone Number 411 Scan - Record your keyboard and mouse activities. Key Catcher - Të regjistrojnë të gjitha miut dhe tastierës tuaj aktivitete në PC. Keylogger Free - Record dhe të hyni të gjitha aktivitetet e tastierës në PC tuaj. MP3 Key Changer - Record all your mouse and keyboard actions. ClickyMouse Free Edition - Lejo përdoruesit të regjistruar miut dhe tastierës macros. ClickyMouse Standard Edition - Lejo përdoruesit të regjistruar miut dhe tastierës macros. Logic Minimizer - Record events of mouse and keyboard to file. Easy VHS to DVD - Record mouse/keyboard, save, and replay.


Contacts