256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
Shoferët > CD & DVD Drivers

DVD Firmwares and Drivers 2.5

Përshkrimi: Run një update për të gjitha DVD, CD, dhe Blu-ray shoferët të vjetëruara dhe firmware.
Version: 2.5
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8
Botues: Sakysoft
Licencës: Pa pagesë
Çmimi: Pa pagesë
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 1.83 mb.
File Name: dvd-firmwares-and-drivers-setup.exe
Lirimin: 18.07.2015 18:19
Update: 06.10.2015 10:33
Shkarko, 1.83 mb.

GiliSoft File Lock Pro - Protect ose encrypt files, dosjet dhe drives në një mënyrë të besueshme. Graphic Equalizer Studio 2017 - Ndryshojë dhe të rritur frekuencat në dosjet tuaja audio. Remo Driver Discover - Përditësimin e shoferëve të vjetëruar në PC tuaj automatikisht. Carambis Driver Updater - Kërkoni për dhe përditësimin shoferët e vjetëruar apo të humbur. Lexmark 4300 Series - Update Windows drivers and firmware for your Sound Blaster Extigy. Odin Blu-ray to iPhone Ripper - Convert Blu-ray DVD DVD video dhe filma në formatin iPhone. CopyTrans Contacts - Menaxhoni kontaktet iPhone, kalendarë, dhe shënime nga PC tuaj. Advanced SystemCare Free - Speed ​​up një PC ngadalshëm, shkurtojnë kohën për fillimin, dhe të mbrojtur privatësinë në internet. Ashampoo Driver Updater - Update outdated, missing, faulty drivers and game components with one click.


Contacts