256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Digital Photo Software
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
iTunes dhe iPod Software > iTunes Utilities

FoneLab - iPhone Data Recovery 8.3.22

Përshkrimi: Recover sms, foto, shënime, kontaktet, video, foto, whatsapp me iPhone Data Recovery.
Version: 8.3.22
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8/10
Botues: Aiseesoft Studio
Kufizimet: Gjyq 15-ditore, shërim-me aftësi të kufizuara
Licencës: Të lirë të provoni
Çmimi: Free to try (15-day trial, recovery-disabled); $47.97 to buy
Kërkesat: iTunes
Madhësia e dokumentit: 29.33 mb.
File Name: fonelab.exe
Lirimin: 18.07.2015 18:55
Update: 16.10.2016 19:31
Shkarko, 29.33 mb.

Broadband Speed Test and Diagnostics - Recover deleted files and folders as well as whole partitions on NTFS and FAT volumes. Seaside Multi Skype Launcher - Filloni seanca të shumëfishta Skype. Access Database Membership Tracking Templates - Recover lost data from FAT or NTFS file systems. Xoomer - Recover data after file deletion, wrong formatting, lost partitions for NTFS and FAT file systems. FileRescue Professional - Recover fotografi fshihet nga NTFS / FAT-formatuar ndarëse. RecoveryFix for Windows - Shërohen të dhënave nga dëmtuar FAT ose NTFS ndarëse. HTML Javascript Adder - Inkorporimi HTML dhe JavaScript në sidebar tuaj. Raise Data Recovery for FAT - Shërohen fshihet dhe të humbur fotografi nga FAT, FAT32 dhe sistemet fotografi ExFAT. Starus Partition Recovery - Fotografi Undelete dhe dosjet dhe shërohen të dhënave nga vëllime të korruptuar dhe fshihen.


Contacts