256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
iTunes dhe iPod Software > iPod Utilities

FoneTrans 8.1.60

Përshkrimi: Transferimi iPhone / iPad / iPod muzikë, foto, kontakte me iTunes dhe kompjuterin dhe anasjelltas.
Version: 8.1.60
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows NT/2000/XP/2003/Vista/7/8
Botues: Aiseesoft Studio
Kufizimet: Gjyq 30-ditore, e eksportit të kufizuar
Licencës: Të lirë të provoni
Çmimi: Free to try (30-day trial, export limited); $49.95 to buy
Kërkesat: iTunes
Madhësia e dokumentit: 36.86 mb.
File Name: fonetrans.exe
Lirimin: 18.07.2015 18:55
Shkarko, 36.86 mb.

MediaMonkey - Menaxhuar muzikën gjerë digjitale dhe koleksionet video, tag, sync, konvertohet dhe ndajnë përmbajtjen e medias. Balsamiq Mockups - Ndërtuar wireframes duke përdorur tastierën tuaj. Universal SQL Editor - Ndrysho SQL për DB2, Oracle, SQL Server, Sybase, dhe Informix me Intellsense dhe parametër nënkuptuar. TouchCopy - Transferimi muzikë, video, foto, mesazhet, dhe media të tjera nga iPod tuaj, iPhone, ose iPad për iTunes. iBackup Extractor - Retrieve kontaktet, fotot dhe, essages nga iPhone, iPod Touch dhe iPad backups e bëra nga iTunes. iCopyBot - Transferimin këngë, video, foto, libra nga iPad, iPod apo iPhone në kompjuter apo bibliotekë iTunes. 4Media iPod to PC Transfer - Muzikë Transferimi, film, ringtone, foto, eBook, Apps nga iPod, iPhone, iPad në iTunes dhe kompjuterin. 4Videosoft iPhone Transfer Platinum - Transferuar kontaktet iPhone / iPad / iPod, foto, muzikë, mesazhet, video, zile, vë në dukje, në kompjuter. QuizMaker Pro - Generate, administrojnë, arkiv, upload, eksportit, dhe rezultatin e testeve.


Contacts