256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Browsers
Networking Software
MP3 & Software Audio
Software arsimor
Screensavers & Wallpaper
Digital Photo Software
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Enhancements desktop
Shoferët
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
Software Graphic Design > PDF Software

Foxit Reader 8.2.1.6871

Përshkrimi: Hapur, pamje, dhe të shtypura çdo skedar PDF.
Version: 8.2.1.6871
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows 7/8/10
Botues: Foxit Software
Licencës: Pa pagesë
Çmimi: Pa pagesë
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 51.64 mb.
File Name: FoxitReader821_enu_Setup_clean.exe
Lirimin: 19.07.2015 02:10
Update: 10.03.2017 11:57
Shkarko, 51.64 mb.

HomeGuard (32-bit) - Monitoruar dhe aktivitetit bllok Web, tasteve dhe chat, Afati kohor lojrave, dhe screenshots rekord. 3D Abstract Windows 7 Theme - Team with other players to adventure together or fight against each other in epic battles. LEGO The Lord of the Rings - Relive epike aventurë fantazi Zoti i unazave në një botë të LEGO. WebDrive - Harta një letër me makinë për FTP, SFTP, OneDrive, Google Drive, Dropbox, Amazon S3, ose WebDAV servers. Avalon Saga 3 Celestial Supremacy - Ndiqni Diony në kërkim për të kaluarën e tij dhe të zbuloni se një aventurë e thjeshtë mund të bëhet një udhëtim epik. Glyph Game - Ruaj një botë që po vdes nga grumbulluar glyphs lashtë në këtë aventurë epike mister. Edgeworld for Pokki - Join betejë epike për dominimin e galaktikë. Telnet Server for Windows NT/2000/XP - Join Hiro as he embarks on an epic quest to restore harmony to a world on the brink of chaos. Batch Video Resizer - Resize një numër të madh të videos.


Contacts