256file.com


Игри
Графички дизајн на софтвер
Развојни алатки
Комунални услуги и оперативни системи
Софтвер за безбедност
Бизнис Софтвер
Видео Софтвер
Забава Софтвер
Комуникации
Продуктивноста на софтвер
Почетна програмска опрема
Прелистувачи
Вмрежување Софтвер
MP3 и аудио софтвер
Едукативен софтвер
Скринсејвери и позадини
Возачите
Дигитален фото програмска опрема
Интернет Софтвер
iTunes и iPod Софтвер
Десктоп Додатоци
Патуваат
Блог за преземање
Карактеристики
Downloads
Комуникации > Веб Телефони и VoIP софтвер

Skype Portable 7.31.0.104

Опис: Разговараат со пријателите и семејството за бесплатно преку интернет.
Верзија: 7.31.0.104
Платформа: Windows
Оперативен систем: Windows XP/Vista/7/8
Издавач: PortableApps
Дозволата: Бесплатно
Цена: Бесплатно
Барања: Ниедна
Големина на датотеката: 0.63 mb.
Име на датотека: SkypePortable_7.31.0.104_online.paf.exe
Пуштање: 18.07.2015 20:06
Се ажурираат: 11.01.2017 23:47
Преземете, 0.63 mb.

Automatic Driver Update - Scan and detect outdated drivers and install new drivers. IVT Secure Access (64-bit) - Се заштити вашата приватност при поврзување со далечински системи преку интернет. FixIDE Portable - Install IDE control drivers to your motherboard. FixIDE - Install IDE control drivers to your motherboard. Titlebee - Download and install network drivers without Internet connection. ZOOK NSF to DXL Converter - Install graphic drivers for your Intel chipset based hardware. Lightspeed Screen Saver - Install the Compaq Deskpro 4000/6000 audio drivers for Windows NT 3.5x. Tenorshare Android Data Recovery - Закрепне контакти, историјата на повици, пораки, фотографии и видеа на Андроид телефони и таблети. Jumpshot - Install the Compaq Deskpro 4000/6000 audio drivers for Windows NT 3.5x.


Contacts