256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Browsers
Networking Software
MP3 & Software Audio
Software arsimor
Screensavers & Wallpaper
Shoferët
Digital Photo Software
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
Communications > Web Phones & VoIP Software

Skype Portable 7.31.0.104

Përshkrimi: Bisedoni me miqtë dhe familjen për të lira në internet.
Version: 7.31.0.104
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows XP/Vista/7/8
Botues: PortableApps
Licencës: Pa pagesë
Çmimi: Pa pagesë
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 0.63 mb.
File Name: SkypePortable_7.31.0.104_online.paf.exe
Lirimin: 18.07.2015 20:06
Update: 11.01.2017 23:47
Shkarko, 0.63 mb.

Automatic Driver Update - Skano dhe të zbuluar shoferët e vjetëruar dhe të instaloni shoferët e rinj. IVT Secure Access (64-bit) - Të mbrojtur privatësinë tuaj kur lidh me sistemet e largëta në Internet. FixIDE Portable - Instaloni shoferët e kontrollit IDE në motherboard tuaj. FixIDE - Instaloni shoferët e kontrollit IDE në motherboard tuaj. Titlebee - Download and install network drivers without Internet connection. ZOOK NSF to DXL Converter - Install graphic drivers for your Intel chipset based hardware. Lightspeed Screen Saver - Install the Compaq Deskpro 4000/6000 audio drivers for Windows NT 3.5x. Tenorshare Android Data Recovery - Recover kontakte, historinë e thirrjes, mesazhet, fotot dhe videot në telefonat Android dhe tableta. Jumpshot - Të pastër, shpejtësia dhe të mbrojtur kompjuterin tuaj në një hap të thjeshtë.


Contacts