256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
iTunes dhe iPod Software > Tjetër iTunes & Ipod Software

Tenorshare iOS Data Recovery 6.7

Përshkrimi: Recover pajisje IOS nga backup iTunes, iCloud backup, ose direkt nga pajisja.
Version: 6.7
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Botues: Tenorshare
Kufizimet: Gjykim shërim 3-file
Licencës: Të lirë të provoni
Çmimi: Free to try (3-file recovery trial); $99.95 to buy (Buy it now)
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 37.62 mb.
File Name: tenorshare-ios-data-recovery-trial.exe
Lirimin: 18.07.2015 18:54
Update: 10.10.2015 10:47
Shkarko, 37.62 mb.

Tenorshare iPhone 3GS Data Recovery - Shërohen të dhënave ose fotografi rezervë nga iPhone, iTunes apo backup fotografi iCloud. Tenorshare iPad 1 Data Recovery - Shërohen fshirë të dhënat tuaja iPad nga iPad direkt, iTunes ose file backup iCloud. iStonsoft iTunes Data Recovery - Recover fotografi nga iTunes backup dosjet pa pajisje iOS. EditRocket - Ndrysho tekstin në mbi 20 gjuhë të kodit burim. Toad Data Point - Të lidheni me gati çdo burim të të dhënave, nga burimet tradicionale relacionale në burime jo-bazës së të dhënave. BCGControlBar Professional Edition - Krijo aplikimet me opsione customization dhe kontrollet e profesionale GUI. Free External Hard Drive Data Recovery - Shërohen të dhënave nga pajisjet e magazinimit të jashtëm. Excel Repair Toolbox - Recover deleted data from iPad, iTunes, or iCloud backup file. Tenorshare iPhone 4S Data Recovery - Shërohen të dhënave ka humbur nga iPhone, iTunes, dhe iCloud fotografi rezervë.


Contacts