256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
iTunes dhe iPod Software > iTunes Utilities

Tenorshare iPhone 3GS Data Recovery 6.6.0

Përshkrimi: Shërohen të dhënave ose fotografi rezervë nga iPhone, iTunes apo backup fotografi iCloud.
Version: 6.6.0
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows XP/Vista/7/8
Botues: Tenorshare
Kufizimet: Gjykim shërim 3-file
Licencës: Të lirë të provoni
Çmimi: Free to try (3-file recovery trial); $69.95 to buy (Buy it now)
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 13.45 mb.
File Name: tenorshare-iphone-3gs-data-recovery-trial.exe
Lirimin: 19.07.2015 00:06
Shkarko, 13.45 mb.

Tenorshare iPhone 4S Data Recovery - Shërohen të dhënave ka humbur nga iPhone, iTunes, dhe iCloud fotografi rezervë. Tenorshare iPhone 4 Data Recovery - Shërohen të dhënave nga pajisjet iPhone / iPad / iPod apo iTunes dhe iCloud fotografi rezervë. IUWEshare Free iPhone Data Recovery - Shërohen të dhënave ka humbur nga pajisjet iOS. Excel Repair Toolbox - Recover deleted data from iPad, iTunes, or iCloud backup file. Tenorshare iPad 1 Data Recovery - Shërohen fshirë të dhënat tuaja iPad nga iPad direkt, iTunes ose file backup iCloud. Free External Hard Drive Data Recovery - Shërohen të dhënave nga pajisjet e magazinimit të jashtëm. iPubsoft iTunes Data Recovery - Shërohen të dhënave iPhone / iPad / iPod me nxjerrjen iTunes fotografi rezervë. Tenorshare iOS Data Recovery - Recover pajisje IOS nga backup iTunes, iCloud backup, ose direkt nga pajisja. iStonsoft iPhone Data Recovery - Shërohen të dhënave ka humbur iPhone nga iTunes backup.


Contacts