256file.com
iTunes dhe iPod Software

Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
iTunes dhe iPod Software

iTunes Utilities

FonePaw iOS Transfer 2.2 Të transferoni muzikë, playlists, video, foto, kontakte, media mes pajisje iOS dhe PC.
4Videosoft iOS Data Recovery 8.0.38 Shërohen të dhënave humbur ose fshihet nga iPhone, iPad, dhe iPod.
AnyMP4 iPhone Data Recovery 7.5.6 Recover fotografi fshihet, kontakte, video, mesazhet me tekst, shënime, e quajmë histori nga iPhone / iPad / iPod.
CopyTrans TuneSwift 2.503 Transferimi, mbështetur, dhe rivendosjen bibliotekën tuaj iTunes.
PhoneClean 3.6.2 Mbani tuaj iPhone dhe iPad të pastër dhe të mbrojtur privatësinë tuaj nga sytë prying.
Tune Sweeper 4.30 Clean up bibliotekën tuaj iTunes duke hequr kopjuar dhe këngë të humbur dhe fiksimin e të dhënave të pista.
iRefone 2.1.30.232 Shërohen të dhënave për iPhone, iPad apo iPod Touch.
MobiKin Assistant for iOS 1.0.25 Transferimi fotografi nga iPhone, iPad dhe iPod në kompjuterin tuaj dhe për të menaxhuar të transferuar përmbajtjen IOS.
Tenorshare iPhone 6 Data Recovery 2.1.0.0 Recover kontaktet, mesazhet, fotot nga iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus.
Tenorshare iPhone 4 Data Recovery 6.6 Shërohen të dhënave nga pajisjet iPhone / iPad / iPod apo iTunes dhe iCloud fotografi rezervë.
4Videosoft iOS Transfer 8.2.12 Media transferuar skeda midis iPhone / iPad / iPod dhe PC.
iFoneRestore 2.0.4.1 Shërohen të dhënave humbur për iOS devices.
Media Finder 6.3 Gjej humbur audio dhe video në PC tuaj dhe shtoni ato në iTunes.
StreamTunes for iTunes 13.4 Luaj iTunes bibliotekën tuaj muzikë nga kudo duke përdorur iPad, iPhone, iPod Touch, shfletuesin, ose Facebook.
Do Your Data Recovery for iPhone Free 3.0 Shërohen të dhënave humbur për iOS devices.
Do Your Data Recovery for iPhone 4.1 Shërohen të dhënave humbur për iOS devices.
Tenorshare iPhone 4S Data Recovery 6.6.0.0 Shërohen të dhënave ka humbur nga iPhone, iTunes, dhe iCloud fotografi rezervë.
Tenorshare iPhone 3GS Data Recovery 6.6.0 Shërohen të dhënave ose fotografi rezervë nga iPhone, iTunes apo backup fotografi iCloud.
Koit Photo Manager 2.0 Menaxhuar fotot iPhone pa iTunes.
Leawo Tunes Cleaner 2.3 Clean up iTunes bibliotekën muzikë dhe dosje të tjera të muzikës.

127 programe në këtë kategori / 7 faqe.
1 2 3 4 ... 7


Contacts