256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
iTunes dhe iPod Software > iTunes Utilities

iFoneRestore 2.0.4.1

Përshkrimi: Shërohen të dhënave humbur për iOS devices.
Version: 2.0.4.1
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows XP/Vista/7/8/10
Botues: Fengtao Software
Kufizimet: Rimëkëmbjes me aftësi të kufizuara
Licencës: Të lirë të provoni
Çmimi: Free to try (Recovery disabled); $46.00 to buy (Buy it now)
Kërkesat: Asnjë
Madhësia e dokumentit: 23.21 mb.
File Name: iFoneRestore.exe
Lirimin: 18.07.2015 23:13
Update: 16.10.2016 21:55
Shkarko, 23.21 mb.

Internet Gateway - Të ndarë lidhjen e vetme internet në shtëpi për të lidhur shërbime të ndryshme interneti. Internet Lock - Mbroni programet internetit dhe lidhje interneti nga një fjalëkalim. iNetFusion+ - Customize lidhjen tuaj të internetit për të marrë një përvojë më të shpejtë në Internet. NetConnectChoose - Zgjidhni lidhje interneti paracaktuar që të jenë të të gjitha aplikacionet e internetit. RSS Subscription Extension - Merr RSS feeds nga faqe ju kërkuar. Zello - Komunikoni me njerëz të tjerë duke përdorur një radio dore marrëse dhënëse Internet. TeamSpeak Client - Komunikoni me internet përmes protokollit dhe teknologji thelbësore. MP3 Skype Recorder - Seek out friends and colleagues on the Internet and communicate with them in real time. TopSales Basic - Të rritur shitjet e produktivitetit nga automating procesin e shitjes.


Contacts