256file.com


Lojërat
Software Graphic Design
Mjete Zhvilluesish
Utilities & Sisteme Operative
Software të Sigurimit
Software biznesit
Video Software
Entertainment Software
Communications
Produktiviteti Software
Software shtëpi
Networking Software
MP3 & Software Audio
Browsers
Screensavers & Wallpaper
Software arsimor
Shoferët
Software Internet
iTunes dhe iPod Software
Digital Photo Software
Enhancements desktop
Udhëtoni
Shkarko Blog
Features
Downloads
iTunes dhe iPod Software > iPod Utilities

iMazing 1.2.4

Përshkrimi: Të transferuar muzikë nga çdo pajisje në çdo kompjuter dhe nga çdo kompjuter me ndonjë pajisje iOS.
Version: 1.2.4
Platforma: Windows
Sistemit operativ: Windows XP/Vista/7/8/10
Botues: DigiDNA
Kufizimet: Gjyq 14-ditor
Licencës: Të lirë të provoni
Çmimi: Free to try (14-day trial); $34.99 to buy (Buy it now)
Kërkesat: iTunes 11.1.2
Madhësia e dokumentit: 24.36 mb.
File Name: iMazingforWindows.exe
Lirimin: 18.07.2015 18:08
Update: 27.08.2015 07:02
Shkarko, 24.36 mb.

iLike - Transferimin fotografi në kompjuterin tuaj nga pajisjen tuaj iOS. AnyMP4 iPhone Transfer Platinum - Transferuar skeda midis iPhone dhe kompjuterit, dhe të mbështesë çdo version të pajisjes IOS. AVGO Free iPhone/iPad/iPod to Computer - Back up muzikë, video, dhe fotot nga pajisjen tuaj iOS në kompjuterin. AnyMP4 iPad Transfer Platinum - Transferuar skeda midis iPad dhe PC dhe të mbështesë çdo pajisje iOS 7. Daemon iTools - Mediat Transferimi, libra, fotografi nga pajisjen IOS në PC. WipeFile - Fshihet fotografi dhe dosjet të sigurt në PC. Xilisoft iPhone Contacts Backup - Transferimi i kontakteve në mes të pajisjes iPhone dhe kompjuter dhe Google Contacts, Yahoo Address Book. Backuptrans Android Kik Transfer - Transferimi mesazhe Android Kik në kompjuter ose një tjetër pajisje Android. Word to PDF Converter - Transfer Android SMS and MMS to computer or another Android device.


Contacts